Fantastiškas A.Daviso ir „Lakers“ naujoko tandemas triumfavo Arizonoje

(1)
Spalio 18 d. 09:36
D.Knechtas pelnytai triumfuoja (Scanpix nuotr.)

Pasirengime Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonui sudėtingą pergalę pasiekė Los Andželo „Lakers“ ekipa.

Kalifornijos klubas Arizonoje po pratęsimo 128:122 (35:30, 27:37, 20:23, 31:23, 15:9) patiesė Fynikso „Suns“.

Likus minutei ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar pirmavo 113:107, tačiau Daltonas Knechtas pataikė iš toli, o pavykus apsiginti pridėjo ir dar vieną tolimą bombą. Per penkias likusias sekundes „Suns“ atsako nerado, tad rungtynės persikėlė į papildomą atkarpą.

Pratęsime D.Knechtas apsukų nemažino, pelnė 13 pirmųjų „Lakers“ taškų, o pergalę įtvirtino Jaxsono Hayeso dvitaškis.

Los Andželo klubas vertėsi be LeBrono Jameso, bet lyderystės komandoje netrūko. 23-ejų lygos debiutantas D.Knechtas per 32 minutes suvertė 35 taškus (2/5 dvitaškių, 8/13 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo 7, perėmė 2 ir prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus bei kartą prasižengė.

Sunkiau sekėsi kitam komandos naujokui Bronny Jamesui – 17 minučių, 4 taškai (2/4 dvitaškių, 0/2 baudų metimų), 2 atkovoti kamuoliai ir 2 pražangos.

Anthony Davisas prie pergalės prisidėjo gausiai – 34 minutės, 35 taškai (10/19 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 3/8 baudų metimų), 10 atkovotų ir perimtas kamuolys, 4 rezultatyvūs perdavimai bei blokas.

„Lakers“ pasirengimo laimėjo abu išvykos mačus, o namie suklupo visus tris kartus.

Žvaigždžių netausojusioje Fynikso ekipoje buvo ryški atskirtis tarp starto penketo ir rezervinių žaidėjų. Visi penki nuo pirmųjų sekundžių mačą pradėję krepšininkai (Kevinas Durantas, Jusufas Nurkičius, Tyusas Jonesas, Bradley Bealas ir Devinas Bookeris) pasižymėjo dviženkliu rezultatyvumu, to pakartoti nepavyko nė vienam nuo suolo kilusiam atletui.

„Suns“ jau baigė kontrolinių mačų seriją, o „Lakers“ dar lankysis San Fransisko „Golden State Warriors“ teritorijoje.

„Lakers“: Anthony Davisas (10 atk. kam., 4 rez. perd., 4/9 tritaškių) ir Daltonas Knechtas (7 atk. kam., 8/13 tritaškių) po 35, Austinas Reavesas 18 (8 atk. kam.), D’Angelo Russellas 9 (10 rez. perd., 0/5 tritaškių).

„Suns“: Devinas Bookeris 22 (3/7 tritaškių), Kevinas Durantas 19 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Jusufas Nurkičius 15 (7 atk. kam.), Bradley Bealas 13 (4 atk. kam., 4 rez. perd., 1/6 tritaškių, 5 klaidos), Tyusas Jonesas 11 (5 rez. perd., 3 per. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose