Europietiško tandemo vedama „Magic“ įveikė netikėtą ginklą suradusius čempionus

(4)
Sausio 8 d. 08:20
P.Banchero pelnė 25 taškus (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pasiekė Orlando „Magic“ (15/25) komanda, kuri išvykoje 115:101 (28:29, 34:30, 30:23, 23:19) nugalėjo San Fransisco „Golden State Warriors“ (20/20) krepšininkus.

Tai buvo pirmoji „Magic“ pergalė pasiekta „Warriors“ aikštėje per pastaruosius 10 metų.

Nugalėtojų gretose ryškus buvo europietiškasis tandemas – Franzas Wagneris ir Paolo Banchero.

Italas Paolo Banchero aikštėje praleido 31 minutę, įmetė 25 taškus (5/11 dvit., 4/9 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir sykį pažeidė taisykles.

Vokietis F.Wagneris per 35 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvit., 3/7 trit., 3/5 baud.), atkovojo 2 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius pažeidė taisykles.

NBA čempionai savo rotacijoje vėl turėjo Andrew Wigginsą, Andre Igoudala žaidė apskritai pirmąsias sezono rungtynes, tačiau jie nublanko prieš karjeros mačą sužaidusį Anthony Lambą.

Puolėjas per 33 minutes pelnė 26 taškus (4/6 dvit., 5/14 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Stephenas Curry dėl peties traumos praleido jau 11 rungtynes iš eilės, tačiau jo sugrįžimo tikimasi ateinančią savaitę.

„Warriors“: Anthony Lambas 26 (8 atk. kam.), Jordanas Poole’as 21 (2/11 trit., 6 rez. per.), Donte DeVincenzo 15 (8 atk. kam.), Andrew Wigginsas 12 (2/7 trit.).

„Magic“: Paolo Banchero 25 (4/9 trit.), Franzas Wagneris 24 (9/16 metimai), Markelle Fultzas (7 rez. per., 6 per. kam.) ir Cole’as Anthony (7 atk. kam.) po 16, Wendellas Carteris 13 (10 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui