Eurolygos baudos – čempionams ir B.Badio
Gegužės 27 d., 14:31
(Scanpix nuotr.)
Eurolyga padalino paskutines šio sezono baudas.
Pirėjo „Olympiacos“ klubas turės sumokėti 8 tūkstančius eurų už sirgalių naudotus deglus per finalo rungtynes su Madrido „Real“.
Tuo tarpu Valensijos „Valencia“ gynėjas Brancou Badio nubaustas 6 tūkst. eurų bauda už netinkamą elgesį per pusfinalio susitikimą prieš „Real“.

Norėdami komentuoti prisijunkite.