Eurolyga nubaudė minimalaus biudžeto žaidėjams nesurinkusią ASVEL
(1)
Balandžio 15 d., 12:45
ASVEL sulaukė bausmės (Scanpix nuotr.)
Keturi Eurolygos klubai buvo nubaisti dėl viršytos „algų kepurės“, o viena komanda bausmės sulaukė dėl to, kad nepasiekė minimalaus biudžeto žaidėjų atlyginimams.
Vilerbano ASVEL komanda tam, kad pasiektų minimalų biudžetą, yra įpareigota 1,28 milijono eurų sumą paskirstyti tarp 12 savo registruotų žaidėjų
Finansų komisija prancūzų klubui taip pat skyrė 25 tūkstančių eurų baudą, šiuo metu jai yra uždrausta registruoti naujus žaidėjus bei trenerius.
ASVEL dalyvavimas kitų metų Eurolygoje kelia daug klausimų, o finansinių įsipareigojimų nevykdymas situaciją tik dar labiau komplikavo.

Norėdami komentuoti prisijunkite.