Dubline viešintys „TonyBet“ krepšininkai sutriuškino Airijos čempionus

(1)
Rugsėjo 8 d. 11:51
laimonas_kisielius_12 Krepsinis.net
Šaltinis: Kvitrina

Sezonui besirengiantys Prienų „TonyBet“ krepšininkai šeštadienį Dubline sužaidė draugiškas rungtynes su Airijos čempionais „UCC Demons“ komanda. Prieniškiai varžovus be vargo sutriuškino 91:62 (27:22, 22:12, 25:7, 17:21).

Rungtynių pradžioje žaidimas vyko taškas į tašką. Vis tik, Prienų „TonyBet“ krepšininkai kėlinio pabaigoje įgijo 5 taškų pranašumą (22:27). Antrame kėlinyje Prienų komanda visiškai perėmė iniciatyvą ir prieš didžiąją pertrauką jau turėjo 15 taškų pranašumą (34:49).

Trečiame kėlinyje „TonyBet“ krepšininkų dominavimas buvo totalus. Aikštelės šeimininkai sugebėjo įmesti į Prienų komandos krepšį tik 7 taškus, patys praleido net 25 (41:74).

Ketvirtame kėlinyje jau vyko apylygė kova, nes rungtynių baigtis jau buvo aiški. Airiai sugebėjo laimėti paskutinį kėlinį (21:17), bet beviltiškai pralaimėjo rungtynes (62:91).

Prienų „TonyBet“ komandai taškus pelnė 8 žaidėjai: Vaidas Čepukaitis – 19, Laimonas Kisielius – 17, Gintaras Kadžiulis – 15, Paulius Ivanauskas – 11, Antanas Udras – 10, Martynas Linkevičius – 8, Dovydas Šemeklis – 6, Žygimantas Janavičius – 5.

Tomaš Romanovskij taškų nepelnė. Domantas Šeškus ir Artūras Valeika – traumuoti. Dainius Šalenga buvo likęs Lietuvoje.

Pasak komandos vadovo Aurimo Bartuškos, šiose rungtynėse vyr. treneris Virginijus Šeškus davė pasireikšti nemažai laiko jaunimui. A.Bartuškos teigimu, neblogai sužaidė jaunasis Dovydas Šemeklis.

Komanda grįžta namo sekmadienį. Rugsėjo 6 d. Prienų komanda susitiko su vietos lietuvių komanda ir įveikė ją rezultatu 74:54.

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui