07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

D.Vilys grįžta į Marijampolę

(6)
Rugpjūčio 24 d., 13:29
D.Vilys vėl žais NKL (Klubo nuotr.)
D.Vilys vėl žais NKL (Klubo nuotr.)
Šaltinis: Sūduva

Gynėjas Domantas Vilys 2023–2024 m. sezone vėl vilkės Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ aprangą.

188 cm ūgio 23 metų krepšininkas Marijampolėje pradėjo ir praeitą sezoną bei atstovavo „Sūduvai-Mantingai“ per 13 rungtynių. Įžaidėjas per jas pelnė po 12,5 taško ir rinko po 10,2 naudingumo balo.

2022-ųjų lapkričio mėn. D.Vilys persikėlė į Prienus ir likusią sezono dalį praleido LKL klube.

„Praeitą sezoną viskas įvyko netikėtai, tačiau liko neužbaigtas vienas svarbus darbas – tapti NKL nugalėtojais. Tikiu, kad su šio sezono komanda ir nauju „7bet-NKL“ pirmenybių formatu galime būti dar stipresni bei sugrąžinti komandai nugalėtojų titulą“, – apie sugrįžimą į Marijampolę sakė gynėjas.

Jau žinoma, kad kitą sezoną „Sūduvai-Mantingai“ taip pat atstovaus Paulius Beliavičius, Tautvydas Kliučinykas, Augustas Merkys, Justas Nausėdas, Aurelijus Pukelis, Žygimantas Šimonis, Vytautas Šulskis, Marijus Užupis ir Aironas Bliūdžius.

Pasirengimą naujam sezonui „Sūduva-Mantinga“ pradės rugsėjo 4 d.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

Gairės: vilys
6 komentarai
Naujausi komentarai (6)
Geriausiai ivertinti (6)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA