D.Songailą gyręs T.Masiulis įvardijo, kurį dublerių žaidėją žada kviesti ateityje
VIDEO INTERVIU
Kauno „Žalgiris“ savaitę užbaigė Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) sutriuškindamas „Šiaulius“, bet Tomas Masiulis nenorėjo sureikšminti skirtumo tarp komandų švieslentėje.
„Rezultatas neatspindi kovos aikštėje, „Šiauliai“ tikrai kovėsi ir nieko nedavė mums lengvai. Pataikėme ir sunkius tritaškius, aišku, džiaugiamės, kad pavyko pasaugoti žaidėjus, ką buvome ir suplanavę. Iškovojome pergalę ir judame toliau“, – spaudos konferenciją pradėjo T.Masiulis.
„Šiauliai“ laikėsi rungtynėse 2,5 kėlinio, atkarpomis naudodami ir aikštės gynybą, bet T.Masiulio tai nenustebino ir jis gyrė varžovų trenerį Darių Songailą.
„Tikrai nenustebino jie, tai – gerai treniruojama komanda, Darius dirba gerą darbą. Matosi, kad komanda turi savo mintis – kaip nori gintis, kaip – pulti. Tikrai manau, kad dar nemažai staigmenų šį sezoną jie padarys ir buvome nusiteikę, jog tai nebus lengvos rungtynės“, – teigė T.Masiulis.
Su pagrindinės komandos marškinėliais debiutavo Majus Bulanovas. Dublerių komandos kapitonas per 6 minutes pasižymėjo 2 taškais, o T.Masiulis teigiamai įvertino jo pasirodymą.
„Džiaugiamės už kiekvieną žaidėją, kurie ateina iš dublerių ir pelno taškus. Jį treniruotėse turėjome ir prieš sezoną, matėme, kad gali mums kažką duoti. Toje pozicijoje turime nemažai žaidėjų ir nelabai, kaip galime jo panaudoti, daugiau didelių žmonių reikia, bet šiandien pusiau proga buvo. Taip pat stebime ir Jokūbą Rudaitį, gerai žaidžia ir nusipelno šanso. Bandysime juos, džiaugiamės ir reikia toliau dirbti ir daryti teisingus sprendimus“, – baigė T.Masiulis.

Norėdami komentuoti prisijunkite.