07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Clippers“ savininkas ekipoje nori uždrausti „Apple“ produkciją

(5)
Rugsėjo 25 d., 19:07
S.Ballmeris ketina pritaikyti komandoje savo taisykles (Scanpix nuotr.)
S.Ballmeris ketina pritaikyti komandoje savo taisykles (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Los Andželo „Clippers“ klubo savininkas Steve‘as Ballmeris užsigeidė komandoje įvesti savo tvarką.

S.Ballmeris 34-erius metus dirbo kompanijoje „Microsoft“ ir vis dar yra su ja glaudžiai susijęs. Savo šeimos nariams jis jau uždraudė naudotis „Apple“ produkcija bei tai ketina padaryti ir su ekipa.

„Dauguma klubo narių naudojasi „Windows“, tačiau ne visi. Docas Riversas paklausė manęs, ar įvesime draudimą „iPad“ bei kitiems „Apple“ įrenginiams, o aš atsakiau, kad greičiausiai taip. Tik ne sezono metu“, – atskleidė „Clippers“ savininkas.

Primename, kad S.Ballmeris nusipirko klubą iš Donaldo Sterlingo vos prieš daugiau nei mėnesį. 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

Gairės: nba, clippers, apple, ballmeris
5 komentarai
Naujausi komentarai (5)
Geriausiai ivertinti (5)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja