C.Osmano vedama „Panathinaikos“ eliminavo iš kovos dėl titulo T.Dimšos ekipą
Graikijos lygos pusfinalio rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ ekipa be Mariaus Grigonio išvykoje 102:94 (17:27, 27:20, 28:20, 30:27) nugalėjo Salonikų PAOK komandą, kurios garbę gina Tomas Dimša, bei laimėjo seriją 2:0.
T.Dimša per 13 minučių įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo, sykį prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.
Nugalėtojams Cedi Osmanas pelnė 29 taškus (5/6 tritaškiai, 33 naud. bal.), Jerianas Grantas (6 rez. perd.) ir Mathiasas Lessortas (7 atk. kam.) – po 15, Nigelas Hayesas-Davisas ir T.J.Shortsas pridėjo po 14.
Pralaimėjusiems Clevelandas Melvinas surinko 22 taškus, Cliffordas Omoruyi – 19 (7 atk. kam.), Breeinas Tyree – 17, Patrickas Beverley – 14 (11 rez. perd.), Benas Moore‘as – 10 taškų.

Norėdami komentuoti prisijunkite.