C.Anthony: jei ne Fisheris, mūsų komanda jau būtų subyrėjusi
(8)
Sausio 1 d., 12:59
C.Anthony džiaugėsi stratego darbu (Scanpix nuotr.)
Niujorko „Knicks“ komandai 2014 metų pabaiga buvo ne tokia sėkminga, kokios buvo tikėtasi. Dereko Fisherio auklėtiniai sąskaitoje turi 5 pergales ir 29 pralaimėjimus bei yra suklupusi pastarosiose 9 rungtynėse iš eilės.
Tačiau „Knicks“ lyderis Carmelo Anthony po Naujųjų metų išvakarėse vykusių rungtynių atskleidė, kad jei ne vyriausiasis strategas, ekipos likimas būtų dar prastesnis.
„Jei Fisherio vietoje būtų kažkas kitas, mūsų komanda jau būtų subyrėjusi. Treneris atlieka puikų darbą, skatindamas mus likti susikaupusiais ir tikėti tuo, ką bandome padaryti.
Norėčiau, kad 2015 metai mums būtų geresni nei praėjusieji. Turime rasti kelią į pergales“, – kalbėjo C.Anthony.
„Knicks“ Rytų konferencijoje užima priešpaskutinę vietą.

Norėdami komentuoti prisijunkite.