07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Buvusio NBA žaidėjo pareiškimas: 75–80 proc. lygos krepšininkų rūko marihuaną

(9)
Kovo 17 d., 14:56
Marihuana dažnai naudojama medicininiais tikslais (Scanpix nuotr.)
Marihuana dažnai naudojama medicininiais tikslais (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Jay‘us Williamsas pareiškė, kad daugelis lygos krepšininkų rūko marihuaną.

Pasak amerikiečio, tai daroma tik medicininiais tikslais, o ne siekiant svaigintis, kadangi ši medžiaga kai kuriose pasaulio šalyse medikų skiriama kaip skausmą malšinamoji ir raminamoji priemonė.

„Pažįstu daug žmonių, kurie rūko marihuaną. Šiuo klausimu visas pasaulis juda pirmyn ir tik laiko klausimas, kada „žolė“ bus legalizuota ir leidžiama vartoti visur. Nekalbu apie tai, kad kiekvienas 18-metis gali rūkyti marihuaną, bet medicininiais tikslais tai galėtų daryti tie, kuriems ji tikrai reikalinga.

Kuomet tokios organizacijos kaip NBA ar MLB (nacionalinė beisbolo lyga) taps labiau progresyvesnės ir pradės žvelgti į priekį, o ne ieškoti rūkančių ir juos bausti, tada viskas bus geriau“, – teigė J.Williamsas.

„Dabar 75–80 proc. NBA žaidėjų rūko „žolytę“, – pridūrė jis.

Dabartinės NBA taisyklės „žolės“ rūkytojus baudžia 25 tūkst. JAV dolerių bauda ir suspendavimu nuo 3 iki 5 rungtynių.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (4)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys