Buvęs žalgirietis užbaigė S.Kulviečio sezoną Europos taurėje
Europos taurėje startavo ketvirtfinaliai. Jį įveikė Stambulo „Bahčešehir“, kuri namie 75:72 (18:18, 21:20, 22:18, 14:16) palaužė Klužo Napokos „U-BT“ su Sauliumi Kulviečiu.
Likus pusantros minutės priekyje buvo „U-BT“, bet Tyleris Cavanaugh pataikė iš toli ir persvėrė rezultatą – 73:71. Šansą lyginti jį turėjo Nighaelas Ceaseris, tačiau tikslą pasiekė tik viena bauda, o T.Cavanaugh sumetė abi – 75:72. To užteko „Bahčešehir“ pergalei.
Lietuvis žaidė 2 minutes ir per šį laiką sykį prasižengė, prametė tritaškį ir rinko -1 naudingumo balą.
Rumunijos ekipai 23 taškus įmetė Daronas Russellas, 12 – N.Ceaseris (10 atk. kam.), Stambulo klubui 16 taškų pelnė Malachi Flynnas (10 atk. kam.), 12 – Balša Koprivica, 11 – Trevionas Williamsas (16 atk. kam.), 10 – T.Cavanaugh.
Pusfinalyje „Bahčešehir“ kausis su Stambulo „Bešiktaš“ ir Trento „Dolomiti Energia“ poros nugalėtojais.

Norėdami komentuoti prisijunkite.