Belgrado derbyje sirgalių elgesys klubams užtraukė įspūdingas baudas
(1)
Balandžio 15 d., 16:46
Klubai nubausti
Eurolyga paskelbė, kokios baudos laukia Belgrado klubų už sirgalių elgesį įvykusiame derbyje.
„Crvena Zvezda“ turės pakloti 50 tūkst. eurų ir artimiausias rungtynes žaisti užpildžius 80 proc. arenos, uždarant specifinius sektorius.
„Partizan“ susimokės 38 tūkst. eurų ir kitą mačą žais be žiūrovų, kadangi praeitame derbyje sirgaliai rodė nekontroliuojamą elgesį.
Taip pat už lazerių naudojimą rungtynėse su Paryžiaus „Paris“ „raudonieji“ susimokės dar 10 tūkst. eurų.

Norėdami komentuoti prisijunkite.