„Bayern“ Vokietijos lygos pusfinalį pradėjo sunkia pergale
Gegužės 30 d., 17:44
A.Obstas buvo tarp rezultatyviausių (Scanpix nuotr.)
Miuncheno „Bayern“ tęsia kovą dėl Vokietijos lygos čempionų titulo ir pusfinalio etapą pradėjo pergale namuose prieš Bonos „Telekom Baskets“ – 83:78 (18:21, 12:13, 20:24, 33:20).
Serijoje žaidžiama iki trijų pergalių, antrasis mačas taip pat bus žaidžiamas Bavarijos sostinėje.
Kitame pusfinalyje susitinka Berlyno ALBA ir Bambergo „Brose“.
Nugalėtojams 13 taškų pelnė Oscaras da Silva, Andreasas Obstas ir Xavieris Rathanas-Mayesas pridėjo po 11, Nenado Dimitrijevičiaus sąskaitoje – 10 taškų ir 14 rezultatyvių perdavimų.
Svečių neišgelbėjo 22 Joelo-Sadu Aminu pelnyti taškai.

Norėdami komentuoti prisijunkite.