ASVEL sezonas baigėsi Prancūzijos lygos ketvirtfinalyje
(1)
Gegužės 31 d., 00:30
ASVEL baigė sezoną (Scanpix nuotr.)
Vilerbano ASVEL dramatiškai užbaigė sezoną. Eurolygos ekipa lemiamame Prancūzijos lygos ketvirtfinalio serijos mače namie per pratęsimą 75:80 (17:12, 18:19, 15:16, 16:19, 9:14) pripažino Šolė „Cholet“ pranašumą.
ASVEL seriją pralaimėjo 1:2. Pusfinalyje Šolė komanda susitiks su Paryžiaus „Paris“.
ASVEL išplėšė pratęsimą ir jį pradėjo 5 taškais (71:66), bet svečiai sužaidė atkarpą 12:2 (78:73) ir pergalės iš savo rankų nebepaleido.
Nugalėtojams Geraldas Ayayi pelnė 16 taškų, o ASVEL neišgelbėjo Braianas Angola su 15 taškų ir Paulas Eboua su 14.

Norėdami komentuoti prisijunkite.