ASVEL krito Prancūzijos lygos taurės ketvirtfinalyje
Prancūzijos lygos taurėje pirmojo etapo neperkopė Vilerbano ASVEL.
Eurolygos klubas Puatjė mieste 82:93 (28:16, 18:24, 19:25, 17:28) krito prieš Šolė „Cholet“ ekipą.
ASVEL vos per septynias minutes susikrovė dviženklę persvarą (23:12), bet vėliau paleido kontrolę iš savo rankų. Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus (65:65).
Likus pusketvirtos minutės Vilerbano klubas atsiliko tik vienu metimu (79:82), bet tuomet praleido spurtą 0:9 ir atsisveikino su titulo viltimis.
20 taškų ASVEL surinko Thomasas Heurtelis (4/5 tritaškių, 5 atk. kam., 7 rez. perd.), 19 – Glynnas Watsonas (3/7 tritaškių), 13 – Bastienas Vautier (7 atk. kam.), 11 – Melvinas Ajinca (3/5 tritaškių).
Šolė ekipai 28 taškus sumetė DeAndre Gholstonas (8/9 dvitaškių), 15 – Geraldas Ayayi (7/11 dvitaškių, 7 atk. kam.).
Pusfinalyje „Cholet“ susitiks su Monako „AS Monaco“ ir Strasbūro SIG poros nugalėtojais.
ASVEL ketvirtfinalyje iškrito ir iš visų šalies lygų klubus sukviečiančios Prancūzijos taurės, Eurolygoje užima paskutinę vietą (7/21), tad dėl titulo kovoti gali tik dėl Prancūzijos pirmenybėse, kuriose žengia penkti (13/7).

Norėdami komentuoti prisijunkite.