Alytus formuoja naują klubą – perėmė Birštono ekipos licenciją žaisti NKL
(3)
Birželio 26 d., 12:56
(Edvardas Blaževičius, Fotodiena.lt)
Alytuje surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo asociacijos „Lietuvos krepšinis“ prezidentas Mindaugas Balčiūnas, Alytaus meras Nerijus Cesiulis ir miesto krepšinio akademijos vadovas Povilas Tamulynas.
Alytus formuoja nauja komandą – ji iš Birštono ekipos įsigijo licenciją ir varžysis Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), iš kurios buvusi Alytaus ekipa iškrito, kadangi užėmė paskutinę vietą, skelbia „Alytaus gidas“.
Nauja komanda bus formuojama įtraukiant vietos jaunuosius žaidėjus, o programos vadovu paskirtas P.Tamulynas.
„Turėjome galimybę dalyvauti LKL, nes buvo pasiūlyta licencija, bet pirmiausia norime sukurti sirgalių bendruomenę ir normalią vadybą“, – sakė N.Cesiulis.

Norėdami komentuoti prisijunkite.