Ą.Tubelis: apie „Žalgirio“ darbus ir susitikimą su A.Saboniu
VIDEO interviu (2)
Vienas pirmųjų iš Lietuvos rinktinės kandidatų į stovyklą Birštone atvyko Ąžuolas Tubelis. Pernelyg apie trumpas atostogas kalbėti nenorėjęs žalgirietis papasakojo, kaip praleido laisvą laiką.
„Buvau Kaune, niekur nevažiavau, gulėjau lovoje, ėjau į lauką pasivaikščioti po Laisvės alėją. Tai tiek. Niekur nevažiavau, gal po rinktinės kažkur pavyks“, – nedaugžodžiavo apie atostogas Ą.Tubelis.
Vilnietis Birštone pasigedo senų bičiulių – Augusto Marčiulionio ir Mareko Blaževičiaus.
„Dar nekalbėjau su jais apie rinktinę ir dar nematau čia jų. Vienas iš jų debiutantas toks... (Marčiulionis) Turėjo gal anksčiau atvažiuoti...“, – draugą pašiepė Ą.Tubelis.
– Lauki rinktinės stovyklos?
– Taip, laukiu. Kaip jūsų kolega sakė, laukiu susitikti su savo bičiuliais, su kuriais žaidžiau jaunystėje. Reikės susėsti kambary ir išsipasakoti, kaip kam sekasi, o ne per žinutes. Laukiu ir naujų žaidėjų, taip pat su treneriais jau pasisveikinome. Visi pasiruošę dirbti.
– Paskutiniame sezono mače sunegalavai. Ar nebuvo pasekmių?
– Kitą rytą atsikėliau be temperatūros, pradėjau valgyti normalų maistą. Skrandis sustreikavo porą dienų, bet kelios dienos ir – kaip naujas. Gal kažkoks virusas, nesigilinau, svarbiausia – gerai jaučiuosi.
– Kaip atrodo „Žalgirio“ tarpsezonio darbai?
– Gerai. Man gerai. (šypsosi)
– Buvo situacija su Matu Buzeliu, kur juokavai, kad neatpažino. Turėjote dar kontaktą kažkokį?
– Ne. Jūs irgi suprantate, kad viskas buvo juoko formoje. Nei jis mane matė, nei aš stengiausi, kad pamatytų. Dabar bus labai geras laikas susipažinti.
– Buvote susitikęs su Arvydu Saboniu. Ar duoda patarimų legenda?
– Duoda, bet Sabonis tokia legenda, kad aš gal viską pasilaikysiu, ką sakė man. Neišsiplėsiu ir neišduosiu, ką sakė man.
Lietuvos rinktinė renkasi į stovyklą (40 nuotraukų)

Norėdami komentuoti prisijunkite.