A.Kavaliauskas: turėjau arba laukti, arba kažką daryti. Pasirinkau atvykti į „Lietuvos rytą“ ir manau, jog nesuklydau
(11)
Sezonui jau gerokai įpusėjus, artėjant lemiamoms kovoms, Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda sulaukė pastiprinimo aukštaūgių grandyje – prie ekipos prisijungė Antanas Kavaliauskas.
Finansinių sunkumų užkluptą Bilbao „Basket“ klubą palikęs „centras“ prisipažino turėjęs priimti greitą sprendimą, tačiau net neabejoja, šioje situacijoje pasielgęs teisingai.
– Kodėl nusprendėte priimti „Lietuvos ryto“ pasiūlymą? – žurnalistai paklausė vidurio puolėjo.
– Tai buvo idealiausias sprendimas man. Kadangi Bilbao klube buvo nesklandumų, turėjau arba laukti, arba kažką daryti. Pasirinkau pastarąjį variantą ir manau, jog tikrai nesuklydau.
– Prieš sezoną buvo girdėti kalbų, jog derėjotės su „Lietuvos rytu“, bet komandai tuomet pasirodėte per prastas.
– Rimtų derybų nebuvo, tik šnekos. Visko buvo galima girdėti ir prasidėjus sezonui, tačiau rimto – nieko. Kai pradėjome šnekėtis rimčiau, ilgai laukti neteko, štai, aš – čia.
– Atvykote į Vilniaus klubą prieš svarbias LKF taurės kovas. Kadangi komanda neturi tikro vidurio puolėjo, jums turėtų atitekti nemažas vaidmuo?
– Žiūrėsime, kiek man leis žaisti. Reikės mokytis derinius, nes jų nežinau, išmokti gynybos schemas. Rungtyniausiu tiek, kiek leis treneris, bei stengiuosi atlikti viską, ko jis prašys.
– Kokios trukmės sutartį sudarėte su „Lietuvos rytu“?
– Šiam ir kitam sezonui.
– Su Bilbao komanda išsiskyrėte taikiai ar ruošiatės kelti ieškinį?
– Dar nėra aišku, kaip viskas bus. Bandysime šnekėti gražiuoju, o jei nepavyks – teks imtis kitų būdų.

Norėdami komentuoti prisijunkite.