A.Kavaliauskas: klaidų reikia tiesiog daugiau nebedaryti, o ne stengtis jų nedaryti, nes tai nepadeda
VIDEO interviu, FOTOGALERIJA (18)
Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė trečiadienį savo sirgaliams padovanojo tikrą dramą, kai tik paskutinėmis sekundėmis 64:62 palaužė D grupės autsaiderę Estiją.
Svariai prie laimėjimo prisidėjęs ir 14 taškų pelnęs Antanas Kavaliauskas buvo ramus ir santūrus. „Centras“ nesureikšmino to, kaip buvo pasiekta pergalė, nes, pasak jo, taškas turnyrinėje lentelėje yra svarbiausias dalykas.
– Ar turėtume džiaugtis tokia pergale?
– Pergalė yra pergalė – tai yra laimėjimas lentelėje. Džiaugtis nėra kuo, bet nėra dėl ko ir liūdėti – dar liko daug darbo.
– Kas leido nepalūžti sunkiu metu, kai deficitas jau buvo 7 taškai?
– Kovėmės, kovėmės, kovėmės dantimis ir atsitiesėme.
– Atrodė, kad buvo nemažai blogų emocijų, kai pykdavotės tarpusavyje.
– Nebuvo blogų emocijų. Tiesiog kartais padarydavome ne tai, ką treneris sakė. Būdavo taip, kad vienas žmogus daro, ką sugalvoja jis, o likę keturi žaidžia pagal planą, todėl būna išsimušimas. Buvo emocinis apsibarimas, bet ne blogos emocijos.
– Ar estai kažkuo nustebino?
– Nenustebino. Žinojome, kad bus sunku, nes jie yra nestandartinė komanda kaip ir belgai: niekas necentruoja, visi meta tritaškius, ištraukia mūsų aukštaūgius prie tritaškio, kur nėra pagalbos.
– Su J.Valančiūnu būtų buvę lengviau?
– Gal lengviau, o gal ir ne. Galbūt būtų Jonas, būtų kitaip. O gal ir ne – nežinau. Negaliu atsakyti į šitą klausimą.
– Turite bilietą į Lilį. Kokios mintys apie tai?
– Rytoj laukia Čekija – tokios mintys. Reikia analizuoti klaidas ir jų daugiau nebedaryti. Nebesistengti nedaryti, o tiesiog nedaryti, nes pastangos jau nepadeda.
Eurobasket: Lietuva – Estija (60 nuotraukų)

Norėdami komentuoti prisijunkite.