A.Kavaliauskas: 95 procentus „Žalgirio“ klaidų išprovokavo mūsų gera gynyba
(11)
Vilniaus „Lietuvos rytas“ kiek netikėtai lengvai 93:66 namuose sutriuškino Kauno „Žalgirio“ komandą.
Po susitikimo rezultatyviausias sostinės klubo žaidėjas, 19 taškų pelnęs Antanas Kavaliauskas teigė, kad nepaisant rezultato, kautis reikėjo nuo pat mačo pradžios iki pabaigos.
„Buvome labai užsidegę, norėjome laimėti, sirgaliai puikiai palaikė, tad tai davė daug energijos. Daug treniravomės, ruošėmės šiam mačui – tai ir lėmė pergalę“, – pergalės priežastis vardino „Lietuvos ryto“ aukštaūgis.
– Ar galima pasakyti, kad „Žalgirį“ įveikėte per du kėlinius?
– Ne, įveikėme varžovus per 40 minučių. Skirtumas po dviejų ketvirčių buvo didelis, bet reikėjo toliau žaisti: kaip mes sužaidėme gerai pirmas 20 minučių, taip jie galėjo gerai sužaisti kitas 20 minučių. Kai išėjome į aikštę trečiame kėlinyje, pirmosios minutės buvo labai svarbios. „Žalgiris“ įmetė nedaug taškų, o mes išlaikėme tą skirtumą.
– Kaip manote, kas nutiko „Žalgiriui“, kuris jau per pirmą mačo pusę padarė 15 klaidų?
– 95 procentus šito rezultato lėmė gera mūsų gynyba. Mes labai stengėmės bei kontroliavome gynybą. Šiam žaidimo elementui pastaruoju metu skiriame daug dėmesio ir tai matosi.
– Ar asmeninis prizas pridėjo motyvacijos šioje kovoje?
– Esu visiems dėkingas už prizą, bet svarbiau yra ne individualūs, o komandiniai prizai.
– Ar buvo lengviau žaisti su „Žalgiriu“, kai jie rungtyniavo be Artūro Gudaičio?
– Žinoma, kai yra mažesnė aukštaūgių rotacija, yra lengviau. Jiems trūko Gudaičio, bet jie turi Songailą, kuris gali puikiai žaisti kaip antras vidurio puolėjas.

Norėdami komentuoti prisijunkite.