Vilniaus „Rytas“ namie turėjo progą atitrūkti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) finalo serijoje, tačiau Kauno „Žalgiris“ išlygino rezultatą.
Artūras Gudaitis po mačo akcentavo, kad sprendimai gale ir kainavo pergalę.
Matėme, kad galime kovoti, bet gale pritrūko gerų sprendimų, tiek gynyboje, tiek puolime. Visų rungtynių metu padarėme klaidų, kurios kainavo brangiai ir finale yra neatleistinos. 18 klaidų – per daug. Ką žinome, kad galime kovoti su „Žalgiriu“.
Krepšinis įdomus dalykas, kai neužpuoli, turi apsiginti. Jie metė gal 14 baudų iš eilės per 7 atakas – velniškai didelis skaičius. Čia mūsų baudų selekcija. Nepasirenkame pakelti rankas. Finale šie dalykai svarbūs“, – sakė jis.
Pretenzijų teisėjų sprendimams aukštaūgis neturėjo: „Nežinau, nelabai, pažiūrėjome baudų balansą, jis nėra didelis. Teisėjai yra žmonės, reikia juos irgi suprasti“.
A.Gudaitis teigė, kad jėgų po ilgo ir varginančio pirmo mačo jo komandai netrūko.
„Vakar treniravomės, peržiūrėjome rungtynes, nieko stebuklingai nedarėme. Manau, buvome pasiruošę, rotacija yra didelė, turime 12 žmonių ir tuo nesiskundžiame“, – kalbėjo jis.
Pasak A.Gudaičio, dabar „Rytui“ svarbiausia vėl rodyti savąjį žaidimą Kaune.
„Šiandien mes pralaimėjome, ne „Žalgiris“ laimėjo. Kaune reikia žaisti tą patį žaidimą, visi matote, kad esame konkurencingi, nėra jokių pasiteisinimų, reikia kovoti, eiti, lipti. „Žalgiris“ geri 5x5 gynyboje, randame kuo juos nubausti, bet iš esmės reikia žaisti „Ryto“ žaidimą“, – mano centras.
Norėdami komentuoti prisijunkite.