Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) lūkesčius pranokusį sezoną sužaidę Indianos Pacers saugo savo branduolį.

„Celtics“ triumfavo Rytuose (Scanpix nuotr.)

Dar vieną dramą atlaikę „Celtics“ „sausai“ žengė į finalą (29)

05.28 08:09

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) paaiškėjo pirmieji finalininkai - geriausia komanda Rytuose tapo Bostono Celtics.

J.Tatumas žaidė įspūdingai (Scanpix nuotr.)

Iš didžiulės duobės išlipę „Celtics“ – per žingsnį nuo NBA finalo (21)

05.26 08:21

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa, kuri Rytų konferencijos finale išvykoje 114:111 (32:31, 25:38, 24:21, 33:21) įveikė Indianos „Pacers“ krepšininkus bei serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:0.

J.Brownas žibėjo, o T.Haliburtonas nebaigė rungtynių (Scanpix nuotr.)

J.Browno vedami „Celtics“ antrą kartą įveikė lyderio netekusius varžovus (7)

05.24 08:15

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) antrąjį žingsnį link finalo atliko Bostono Celtics.

J.Brownas išplėšė pratęsimą (Scanpix nuotr.)

Konferencijos finalo starte – išplėštas pratęsimas ir dramatiškas „Celtics“ triumfas (16)

05.22 08:19

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dramatišką pergalę iškovojo Bostono „Celtics“ ekipa, kuri Rytų konferencijos finale per pratęsimą 133:128 (34:31, 30:33, 30:29, 23:24, 16:11) palaužė Indianos „Pacers“ krepšininkus bei serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

T.Haliburtonas žais konferencijos finale (Scanpix nuotr.)

Visus lyderius išbarstę „Knicks“ į konferencijos finalą praleido Indianos klubą (35)

05.20 08:30

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamąsias itin liūdna nata baigė Niujorko Knicks klubas.

P.Siakamas buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

Prireiks septintųjų rungtynių – „Pacers“ išlygino serijos rezultatą (13)

05.18 08:18

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio mače pergalę iškovojo Indianos Pacers klubas.

J.Brunsonas pelnė 44 taškus (Scanpix nuotr.)

J.Brunsono vedama „Knicks“ – per žingsnį nuo konferencijos finalo (7)

05.15 08:07

Nacionalinėje krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalyje pergalę pasiekė Niujorko Knicks klubas, kuris namie 121:91 (38:32, 31:22, 27:21, 25:16) nugalėjo Indianos Pacers ekipą.

T.Haliburtonas vedė į užtikrintą pergalę (Scanpix nuotr.)

Triuškinančiai triumfavę „Pacers“ grąžino „status quo“ (6)

05.13 08:30

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose gniuždančią pergalę pasiekė Indianos Pacers klubas.

A.Nembhardas tapo mačo didvyriu (Scanpix nuotr.)

„X faktorius“: fantastiškas gynėjo tritaškis išplėšė „Pacers“ pergalę (9)

05.11 08:48

Fantastišką pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose iškovojo Indianos Pacers ekipa, kuri namuose 111:106 (29:20, 34:38, 22:32, 26:16) palaužė Niujorko Knicks krepšininkus ir sušvelnino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą iki 1:2.

J.Brunsonas pelnė 29 taškus (Scanpix nuotr.)

Trilerį su J.Brunsonu priešakyje laimėję „Knicks“ dar labiau atitrūko nuo „Pacers“ (6)

05.09 08:31

Dramatišką pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo Niujorko „Knicks“ ekipa, kuri namuose 130:121 (36:36, 27:37, 36:18, 31:30) įveikė Indianos „Pacers“ krepšininkus.

D.Lillardas nepratęsė „Bucks“ sezono (Scanpix nuotr.)

D.Lillardo sugrįžimas neišgelbėjo „Bucks“ nuo eliminacijos (16)

05.03 08:03

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sezoną baigė į titulą taikęsi Milvokio Bucks.

B.Portisas fiksavo dvigubą dublį (Scanpix nuotr.)

Be ryškiausių žvaigždžių, bet su pergale – „Bucks“ pratęsė seriją

05.01 09:00

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalyje pergalę iškovojo Milvokio Bucks ekipa, kuri namie 115:92 (23:31, 30:17, 34:19, 28:25) nugalėjo Indianos Pacers krepšininkus.

M.Turneris įkrovė žvėriškai (Scanpix nuotr.)

Po traumų, apsistumdymo ir metų dėjimo pakrikę „Bucks“ – ties prarajos riba (28)

04.29 08:07

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ties prarajos kraštu balansuoja vieni sezono favoritų Milvokio Bucks.

Kh.Middletonas pelnė 42 taškus (Scanpix nuotr.)

Galingo Kh.Middletono nepakako – per pratęsimą triumfavusi „Pacers“ išsiveržė į priekį (9)

04.27 08:17

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače Indianos Pacers namie per pratęsimą 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) nugalėjo Milvokio Bucks ekipą.

P.Siakamo vedama „Pacers“ išlygino serijos rezultatą (10)

04.24 08:34

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače Indianos Pacers išvykoje 125:108 (30:26, 30:29, 32:28, 33:25) nugalėjo Milvokio Bucks komandą.

D.Lillardas patikimai pavadavo G.Antetokounmpo (Scanpix nuotr.)

„Bucks“ net ir be G.Antetokounmpo atkrintamąsias atidarė užtikrinta pergale (4)

04.22 08:25

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose nepasimetė net ir be lyderio startavę Milvokio Bucks.

T.Maxey tempė komandą į priekį, bet to neužteko (Scanpix nuotr.)

„76ers“ pergalės neužteko – vieta atkrintamosiose išslydo iš rankų (6)

04.14 22:25

Filadelfijos 76ers (47/35) komanda pergale baigė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliarųjį sezoną, bet to neužteko, kad patektų į atkrintamąsias.

A.Davisas bandė nuraškyti lanką (Scanpix nuotr.)

Puolimo sprogime Los Andžele – žibėjusios „Lakers“ ketveriukės triumfas (6)

03.25 08:14

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) įspūdingą puolimo šou surengė Indianos Pacers (40/32) ir Los Andželo Lakers (39/32).

123...81

Įdomus faktas

2003 m. Europos čempionato pirmosiose rungtynėse Lietuva latvius įveikė tik po pratęsimo, kurio neturėjo būti. Mat latviams per klaidą buvo įskaitytas taškas, kurio jie nepelnė. Teisę latviams pelnyti pirmuosius taškus rungtynėse turėjo A.Vituolas. Jis prametė vieną iš dviejų baudų, bet protokole ir švieslentėje buvo užfiksuoti du taiklūs metimai. Keista, tačiau niekas iš Lietuvos delegacijos to nepastebėjo. Latviai po rungtynių juokavo, kad dėl įsivėlusios klaidos užprotestuos rungtynių rezultatą.