0
08-03, 22:00
0
0

W.Baldwino noro neužtenka – tyrimai sustabdė jį nuo žaidimo antrosiose serijos rungtynėse (16)

Balandžio 24 d., 19:38
W.Baldwinas norėjo žengti į aikštę (Euroleague.net)

Eurolygoje startavo atkrintamosios kovos ir jau pirmąją varžybų dieną fantastišką kova vyko tarp Tel Avivo „Maccabi“ ir Mariaus Grigonio atstovaujamos Atėnų „Panathinaikos“ komandų.

Tel Avivo klubas 91:87 svečiuose įveikė Atėnų komandą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 1:0.

Pergalę „Maccabi“ pasiekė nepaisant to, kad ketvirtojo kėlinio pradžioje traumą patyrė Wade’as Baldwinas. Amerikietis aikštę paliko susiėmęs už kojos raumens ir daugiau į ją negrįžo.

Nors W.Baldwinas rodė charakterį ir bendraudamas su „Israel Hayom“ žurnalistu Tomeru Givati gynėjas pabrėžė, kad tikisi žengti į aikštę jau kitame mače, taip nenutiks. Klubas oficialiai pranešė, jog po magnetinio rezonanso tyrimo aptiktas šlaunies raumens įplyšimas.

Antrosiose serijos rungtynės ketvirtadienio vakarą taip pat vyks Atėnuose, o vėliau serija kelsis į Belgradą, kur namų rungtynes šį sezoną žaidžia „Maccabi“ ekipa.