0

V.Wembanyama tritaškiais baudė vienus iš lygos lyderių (8)

Kovo 1 d., 08:17
V.Wembanyama pelnė 28 taškus (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalę pasiekė San Antonijaus „Spurs“ (12/48) komanda, kuri namie 132:118 (37:37, 32:27, 29:32, 34:22) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (41/18) ekipą.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes „Spurs“ dar pirmavo tik 3 taškais (116:113), bet tuomet tritaškius realizavo Tre Jonesas ir Victoras Wembanyama – 122:113. Į šį spurtą „Thunder“ atsakyti jau neįstengė ir šeimininkai šventė netikėtą pergalę.

Ryškus nugalėtojų gretose buvo V.Wembanyama, kuris per 32 minutes pelnė 28 taškus (4/10 dvit., 5/7 trit., 5/7 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus, po 2 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

„Tai daug psichologinių dalykų. Kobe Bryantas sakydavo, kad norint laimėti rungtynes reikia pataikyti sunkius metimus. Dažnai tau nešvilps pražangų. Tai ne tiek apie fiziškumą. Jeigu gynyboje 90 proc sėkmės nulemia pastangos, tai puolime labai svarbu psichologija“, – kalbėjo prancūzas.

Penki pataikyti tritaškiai yra geriausias prancūzo rezultatas NBA pirmenybėse.

Oklahomos ekipos negelbėjo Shai’us Gilgeousas-Alexanderis, kuris per 35 minutes pelnė 31 tašką (11/21 dvit., 1/1 trit.,6/7 baud.), atkovojo 6 ir perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Spurs“: Victoras Wembanyama (5/7 trit., 13 atk. kam.) ir Devinas Vassellas (9 rez. per.) po 28, Jeremy Sochanas 21 (10 atk. kam.), Tre Jonesas 17 (8 rez. per.), Zachas Collinsas 13, Keldonas Johnsonas 10.

„Thunder“: Shai’us Gilgeousas -Alexanderis 31 (12/22 metimai), Jalenas Williamsas 26 (6 atk. kam.), Chetas Holmgrenas 23 (7 atk. kam.), Isaiah Joe 15 (4/7 trit.).

Gairės: spurs, thunder, wembanyama