0

Stiprų pasipriešinimą atlaikęs „Real“ – Ispanijos Supertaurės laimėtojas (2)

Rugsėjo 17 d., 22:05
Madrido klubas iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Pergalę Ispanijos Supertaurės finale iškovojo Madrido „Real“ klubas, kuris 88:81 (21:17, 23:14, 17:25, 27:25) palaužė Malagos „Unicaja“ krepšininkus.

Šį trofėjų Madrido klubas iškovojo šeštus metus paeiliui.

Likus 6,5 minutės iki mačo pabaigos 69:68 priekyje dar buvo „Unicaja“, kuri laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau tuomet karališkasis klubas ėmėsi darbo. „Real“ surengė spurtą 13:4 ir po Vincento Poirier dvitaškio likus 2 minutėms įgijo 8 taškų pranašumą (81:73).

Per likusį laiką „Unicaja“ surengti šturmo nepavyko: užtikrintai persvarą išsaugojęs „Real“ triumfavo.

Rezultatyviausiai finale nugalėtojų gretose žaidė Facundo Campazzo, kuris per 28 minutes surinko 19 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 6/7 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius pardavimus, 5 klaidas, 6 išprovokuotas pražangas ir 23 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Kendrickas Perry per 25 minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 3/7 trit.), po 3 atkovotus bei perimtus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus ir 16 naudingumo balų.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (5 rez. perd., 5 kld.), Mario Hezonja 17 (5 atk. kam.), Džananas Musa 13, Walteris Tavaresas 12 (11 atk. kam.), Vincentas Poirier 11.

„Unicaja“: Kendrickas Perry 17 (4 rez. perd.), Dylanas Osetkowskis ir Willas Thomasas po 14.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: madrido real