Olimpiada
Serbija
0
0

Sh.Gilgeousas-Alexanderis nukalė triuškinančią pergalę prieš „Lakers“ (7) kiti rezultatai

Gruodžio 1 d., 08:11
Sh.Gilgeousas-Alexanderis buvo sunkiai sulaikomas (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) skaudžią nesėkmę patyrė Los Andželo „Lakers“ (11/9) ekipa.

Kalifornijos klubas išvykoje 110:133 (37:30, 23:42, 28:36, 22:25) nusileido apsukų nemažinantiems išsišokėliams Oklahomos „Thunder“ (12/6).

Po pirmojo kėlinio „Lakers“ pirmavo 37:30, bet vėliau neišlaikė pačių įvesto tempo puolime. „Thunder“ dar iki ilgosios pertraukos atsiplėšė 72:59, o grįžus iš rūbinių sutvirtino persvarą bei laimėjo užtikrintai.

Pagrindinių pergalės kalviu tapo Shai’us Gilgeousas-Alexanderis, per 35 minutes surinkęs 33 taškus (10/14 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 10/10 baudų metimų), atkovojęs 4 ir perėmęs kamuolį, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus prasižengęs.

„Man tikrai patinka mano komandos draugai, nuoširdžiai. Tai yra ypatinga vaikinų grupė ir aš mėgaujuosi būdamas joje. Laimėti yra pagrindinis mano prioritetas, o vienas to nepasieksi“, – pabrėžė kanadietis.

Jaunoji Oklahomos komanda šiame susitikime demonstravo brandą bei suklydo vos 7 kartus. Daugiau nei pusę komandos klaidų (4) atliko Joshas Giddey, kurį blaškyti gali policijos tyrimas dėl kaltinimų santykiais su nepilnamete.

„Lakers“ gretose išsiskyrė Anthony Davisas, per 36 minutes surinkęs 31 tašką (11/17 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 9/10 baudų metimų), atkovojęs 14 ir perėmęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus bei kartą prasižengęs.

Nominalus komandos lyderis LeBronas Jamesas per 35 minutes surinko 21 tašką (3/4 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 3/4 baudų metimų), 12 atkovotų ir perimtą kamuolį, 6 rezultatyvius perdavimus, bloką, 5 klaidas ir pražangą. Vis dėlto jo žaistą atkarpą „Lakers“ pralaimėjo 18 taškų skirtumu, prastesnį rezultatą užfiksavo tik Austinas Reavesas (-23).

„Lakers“ šiame mače buvo gerokai nukraujavę – padėti komandai dėl smulkių traumų negalėjo Rui Hachimura, Gabe’as Vincentas, Jarredas Vanderbiltas, Cameronas Reddishas ir Jaxsonas Hayesas.

Septintąją vietą Vakarų konferencijoje užimančių „Lakers“ artimiausias mačas laukia namuose prieš Hjustono „Rockets“, trečiojoje pozicijoje esantys „Thunder“ vyksta į Dalasą.

„Lakers“: Anthony Davisas 31 (14 atk. kam., 11/17 dvitaškių), LeBronas Jamesas 21 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 5 klaidos, 4/8 tritaškių), D’Angelo Russellas 16 (10 rez. perd.), Austinas Reavesas 14, Maxas Christie 8.

„Thunder“: Shai’us Gilgeousas-Alexanderis 33 (7 rez. perd., 10/10 baud. met.), Jalenas Williamsas 21 (5 atk. kam., 7 rez. perd.), Chetas Holmgrenas 18 (5 atk. kam., 1/6 tritaškių), Joshas Giddey 14 (8 atk. kam.), Luguentzas Dortas 12 (7 atk. kam.), Isaiah Joe (5 atk. kam., 3 blokai) ir Casonas Wallace’as po 10.

Kiti rezultatai:

Portlando „Trail Blazers“ (6/12) 103:95 Klivlando „Cavaliers“ (10/9)

Šarlotės „Hornets“ (6/11) 129:128 Bruklino „Nets“ (9/9)

Indianos „Pacers“ (9/8) 132:142 Majamio „Heat“ (11/8)

Detroito „Pistons“ (2/17) 112:118 Niujorko „Knicks“ (11/7)

Milvokio „Bucks“ (13/6) 113:120 Čikagos „Bulls“ (6/14) (po pratęsimo)

Jutos „Jazz“ (6/13) 90:101 Minesotos „Timberwolves“ (14/4)

Atlantos „Hawks“ (9/9) 137:135 San Antonijaus „Spurs“ (3/15)

Los Andželo „Clippers“ (8/10) 114:120 San Fransisko „Golden State Warriors“ (9/10)

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų