Olimpiada
Serbija
0
0

„Rytas“ smogė atgal – sumindė „Wolves“ ir išlygino serijos rezultatą (213) FOTOGALERIJA

Gegužės 24 d., 18:20
„Rytas“ dominavo antrajame susitikime („Betsafe-LKL“ nuotr.)

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) pusfinalio antrosiose rungtynėse Vilniaus „Ryto“ klubas svečiuose 113:75 (32:22, 29:22, 36:20, 16:11) sutriuškino sostinės „Wolves“ ekipą ir serijos rezultatas iki trijų pergalių tapo lygus – 1:1.

„Rytas“ susitikimą pradėjo sėkmingai – 6:0. Nors „Wolves Twinsbet“ buvo priartėjusi (10:14), Giedriaus Žibėno auklėtiniai vėl truktelėjo į priekį – 20:12. Likus kiek daugiau nei 3 minutėms komandas skyrė 5 taškai (17:22), tačiau „Ryto“ atkarpa 8:0 leido pirmą kartą šiame mače įgyti dviženklį pranašumą – 30:17. „Wolves“ sugebėjo kėlinį baigti kiek sėkmingiau – 22:32.

„Wolves“ antrajame ketvirtyje bandė perimti dvikovos kontrolę į savo rankas, kai laimėjo atkarpą 10:0 ir priartėjo – 32:34. Čia pat „Rytas“ įmetė 5 taškus iš eilės – 39:32. Netrukus LKL vicečempionų atkarpa 7:0 leido susigrąžinti dviženklį atotrūkį – 48:38. Tuo „Rytas“ neapsiribojo ir iki pirmos mačo dalies pabaigos savo pranašumą padidino net iki 17 taškų žymos – 61:44.

Antra rungtynių dalis prasidėjo techninių pražangų lietumi – už antrojo kėlinio pabaigoje kilusius neramumus nubausti buvo Jeffery Tayloras, R.J.Cole‘as ir vyr. treneris G.Žibėnas.

Tai tik dar labiau užvedė „Ryto“ komanda, kuri neketino mažinti apsukų ir 18:3 spurtas per pirmąsias 4,5 minutės leido jau triuškinti „vilkus“ – 78:47. Prabėgus trisdešimt žaidimo minučių „Rytas“ dominavo šiame susitikime – 97:64.

Paskutiniajame kėlinyje komandoms liko išspręsti formalumus – „Rytas“ leido pasireikšti Modestui Babraičiui, Gantui Križanauskui, o „Wolves“ ant parketo leido mažiau rungtyniavusius žaidėjus. Finalinė rungtynių sirena paskelbė, kad „Rytas“ sumindė varžovus ir išlygino serijos rezultatą.

„Wolves“: Rasheedas Sulaimonas 16, Jeffery Tayloras 14, Regimantas Miniotas ir Tre‘Shawnas Thurmanas po 8.

„Rytas“: Gytis Radzevičius 16 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Margiris Normantas 15 (3/3 tritaškiai), Martynas Echodas 14 (8 atk. kam.), Arnas Velička (3/7 tritaškiai) ir Justinas Gorhamas (8 atk. kam.) po 13, Gytis Masiulis 12 (8 atk. kam.), Javinas DeLaurier 9 (6 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: rytas, wolves