0

„Rockets“ rado būdų pristabdyti V.Wembanyamai ir laimėjo San Antonijuje (1)

Kovo 13 d., 09:46
V.Wembanyama pajautė gynybą prieš save (Scanpix nuotr.)

Sunkią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) išvargo Hjustono „Rockets“ (30/35) komanda, kuri svečiuose 103:101 (24:30, 20:27, 32:25, 27:29) palaužė San Antonijaus „Spurs“ (14/52).

Dar likus 2 minutėms „Rockets“ pirmavo 99:90, bet skirtumą mažinti ėmė Jeremy Sochanas ir Devinas Vassellas – 95:99. Tam jiems užteko pusės minutės. Netrukus J.Sochanas dar pataikė metimą su pražanga (98:99), skirtumas teliko minimalus.

Likus 7 sek. baudomis keitėsi Jalenas Greenas ir Tre Jonesas – abu jie sumetė abu metimus, bet galiausiai „Rockets“ pergalė lėmė Aarono Holiday‘aus baudos metimai – 103:100.

Victoras Wembanyama šiose rungtynėse pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/7 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Po mačo jis pats kalbėjo apie pajaustą kietą varžovų gynybą prieš jį.

„Jaučiau iš varžovų fiziškumą ir energiją. Kiekvienas vakaras NBA man iššūkis, bet ši komanda buvo labai agresyvi ginantis“, – sakė naujasis NBA talentas.

„Rockets“: Fredas VanVleetas 21 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Jalenas Greenas 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Jabari Smithas 15 (9 atk. kam.), Dillonas Brooksas 14, Jockas Landale‘as 11.

„Spurs“: Tre Jonesas 24, Jeremy Sochanas 21 (8 atk. kam.), Victoras Wembanyama 13 (10 atk. kam.), Blake‘as Wesley ir Julianas Campagnie – po 10.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: rockets, spurs