0
08-03, 22:00
0
0

Rezultatyvų A.Antetokounmpo debiutą Mažeikiuose apkartino „Wolves“ pergalė (27) FOTOGALERIJA

Kovo 2 d., 18:25
Vilniečiai laimėjo Mažeikiuose („Betsafe-LKL“ nuotr.)
Šaltinis: LKL

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) kovos grįžo į ekranus. Pergalių skaičių šeštadienio popietę pasipildė Vilniaus „Wolves“ (14/6) vyrai, kurie svečiuose 84:73 (21:25, 23:13, 20:19, 20:16) palaužė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (7/11) ekipą.

Mažeikiškiai buvo gerai pradėję susitikimą ir išsiveržė į priekį – 22:14. Tiesa, skirtumą mažinti ėmė Jeffas Tayloras bei Garrisonas Brooksas, o po Arno Beručkos tritaškio komandas skyrė vos taškas – 21:22.

Vilniečiai po truputį siekė perimti iniciatyvą į savo rankas ir persvėrė rezultatą (28:25), nors Martynas Gecevičius ir Danielis Dolencas svečių planus gadino – 37:39.

Po ilgosios pertraukos „Wolves“ laikė kontrolę, nors persvara liko gana trapi – 50:45. Chauncey Collinsas dar pridėjo svarbius taškus (48:50), tad intriga tik augo. Vis tik tuo „M Basket-Delamode“ nepasinaudojo. „Wolves“ susigrąžino svaresnį pranašumą (64:57), kiek vėliau jį vertė dviženkliu (74:64) ir pergalės iš rankų nepaleido.

Mažeikių komandoje debiutavęs Alexas Antetokounmpo per 19 minučių pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 2/3 trit., 0/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, 1 – perėmė, gavo bloką, provokavo 2 pražangas, 3 sykius prasižengė ir rinko 7 naudingumo balus.

„M Basket-Delamode“: Chauncey Collinsas 17 (3/7 trit.), Alexas Antetokounmpo ir Kay‘us Bruhnke po 12, Martynas Gecevičius 10, Martynas Paliukėnas 7 (8 atk. kam.).

„Wolves“: Jeffery Tayloras 18 (6 atk. kam.), Rasheedas Sulaimonas 14, Regimantas Miniotas 13 (10 atk. kam.), Arnas Beručka 12, Tre‘Shawnas Thurmanas ir Christianas Mekowulu (8 atk. kam.) – po 7.

Gairės: lkl, wolves, m basket