R.Jocius sužaidė geriausią savo mačą už Atlanto (1)

Vasario 25 d., 22:06
R.Jocius pirmą kartą pasiekė 20 taškų ribą

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) vis tvirčiau jaučiasi antrąjį sezoną leidžiantis Rokas Jocius.

Aukštaūgis pagerino asmeninį rekordą, o jo atstovaujama La Salle’o universiteto „Explorers“ (14/14) ekipa namie 84:61 (42:28, 42:33) sutriuškino Rod Ailando universiteto „Rams“ (11/16).

R.Jocius per 27 minutes pelnė 20 taškų (6/10 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė kamuolį, blokavo 4 metimus bei kartą prasižengė.

Lietuvis pirmą kartą žaisdamas NCAA pasiekė 20 taškų ribą. Ankstesnis jo rekordas (19 taškų) buvo pasiektas vasario pradžioje.

22 taškus prie pergalės pridėjo Khalilas Brantley (5/7 tritaškių, 5 atk. kam., 4 rez. perd.), varžovų gretose vos su 12 taškų rezultatyviausias buvo Brandonas Westonas (6 atk. kam.).

„Explorers“ reguliariajame sezone liko sužaisti tris mačus, vėliau lauks „Atlantic 10“ konferencijos atkrintamosios. Šiuo metu konferencijoje tarp penkiolikos komandų La Salle’o ekipa dalinasi dešimtąją vietą.

Gairės: ncaa, rams, jocius, explorers