0

Pratęsimo dramoje Minesotoje – įspūdingas D.Sabonis ir „Kings“ triumfas (6)

Kovo 2 d., 08:15
D.Sabonis išnaudojo pražangų limitą (Scanpix nuotr.)

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (34/25) klubas, kuris išvykoje per pratęsimą 124:120 (30:22, 30:37, 31:23, 24:33) palaužė Minesotos „Timberwolves“ (42/18) krepšininkus.

D.Sabonis per 41 minutę surinko 21 tašką (6/12 dvit., 1/2 trit., 6/10 baud.), 15 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus, 3 blokus ir 6 pražangas.

Šeštąją asmeninę pražangą lietuvis užsidirbo antroje pratęsimo minutėje.

Likus 3 minutės iki pratęsimo pabaigos Sakramento ekipa atsiliko 3 taškais (117:120), tačiau Malikas Monkas įsmeigė du tritaškius ir išvedė savo komandą į priekį. Per likusias 2 minutes šeimininkai turėjo krūvą šansų priartėti ar išlyginti rezultatą, tačiau metimai skriejo pro šalį, o svečių pergalę įtvirtino Trey'aus Lyleso baudos metimas (124:120).

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė M.Monkas, kuris per 33 minutes surinko 39 taškus (11/21 dvit., 5/8 trit., 2/4 baud.).

Pralaimėjusiems Jalenas McDanielsas per 44,5 minutės pelnė 26 taškus (4/4 dvit., 5/7 trit., 3/4 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Timberwolves“: Jalenas McDanielsas 26 (7 atk. kam.), Karlas Anthony-Townsas 19 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Gobertas 16 (6/9 dvit., 16 atk. kam.), Miike'as Conley 14 (8 rez. perd.), Anthony Edwardsas 11.

„Kings: Malikas Monkas 39 (11/21 dvit.), Domantas Sabonis 21 (15 atk. kam., 8 rez. perd.), Keeganas Murray'us 17 (5 atk. kam.), Davionas Mitchellas 16, Harrisonas Barnesas 14.

Gairės: nba, sabonis, kings