0

P.Soroko ekipos neišgelbėjo net ir buvusio „Gargždų“ aukštaūgio siautulys (1)

Balandžio 24 d., 23:42
P.Sorokas galėjo tik talkinti N.Wardui

Prancūzijos pirmenybėse į staigmeną besitaikiusi Pauliaus Soroko ekipa sustojo ketvirtajame kėlinyje.

Paryžiaus „Metropolitans 92“ (4/27) namie 82:101 (26:21, 30:27, 18:25, 8:28) krito prieš Breso Burgo JL (22/8).

Geriau rungtynes pradėjusi sostinės ekipa pirmavo ir po trijų kėlinių (74:73), tačiau lemiamoje atkarpoje svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kuri greitai nulėmė mačo baigtį.

P.Sorokas per 28 minutes surinko 5 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų metimų), 3 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, klaidą, 3 pražangas ir 5 naudingumo balus. Jo žaistą atkarpą Paryžiaus klubas pralaimėjo 16 taškų skirtumu.

26 taškus šeimininkų suvertė iš Gargždų atvykęs Nickas Wardas (10/14 dvitaškių, 5 atk. kam.), 19 – Matthieu Gauzinas, 10 – Tevinas Brownas.

Nugalėtojams 15 taškų sumetė Isiaha Mike’as (3/4 tritaškių), Zaccharie Risacheras (1/5 tritaškių, 10 atk. kam.) ir Maksimas Salashas (4 atk. kam.) – po 14, Bryce’as Brownas – 13, Bodianas Massa (7 atk. kam.) – 12, Hugo Benitezas (8 rez. perd.) – 11.

Europos taurės finalininkai Prancūzijoje palypėjo į trečiąją vietą, „Metropolitans 92“ jau neturi šansų pakilti iš paskutinės vietos ir turės keltis į žemesnį divizioną. Dar praėjusį sezoną Victorą Wembanyamą turėjęs Paryžiaus klubas žaidė pirmenybių finale.