0

M.Sajus ir M.Jogėla Badalonoje stokojo tikslumo (4)

Kovo 2 d., 23:40
M.Jogėla pelnė 7 taškus

Ispanijos pirmenybėse pralaimėjimą patyrė Martyno Sajaus ir Mato Jogėlos atstovaujama Lugo „Breogan“ (6/17) ekipa.

Lietuvių klubas išvykoje 70:78 (14:16, 16:24, 19:20, 21:18) turėjo pripažinti Badalonos „Joventut“ (14/9) krepšininkų pranašumą.

M.Jogėla per 23 minutes pelnė 7 taškus (1/2 dvit., 1/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, išprovokavo pražangą, sykį suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

N.Sajus aikštėje išbuvo 21 minutę, tačiau taškų nepelnė (0/4 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Badalonos klubui Tyleris Cookas pelnė 19 taškų (9 atk. kam.), Ante Tomičius surinko 15 (7 atk. kam.).

Pralaimėjusiems Benas McLemore’as įmetė 19 taškų (4/9 trit.), Sergi Garcia pridėjo 10 (5 rez. per.).

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: jogėla, breogan, sajus