0

M.Kačinas sugėrė skaudžiausią sezono pralaimėjimą (1)

liepos 10 d., 08:25
M.Kačino ekipa buvo sutriuškinta

Kanados pirmenybėse skaudžiausią sezono pralaimėjimą sugėrė Edmontono „Stingers“ (11/5) su Mindaugu Kačinu.

Lietuvio klubas namie 58:87 (15:16, 14:21, 22:25, 7:25) nepasipriešino Kalgario „Surge“ (7/7) ekipai.

Po trijų kėlinių „Stingers“ nuo varžovų atsiliko 51:62, tačiau lemiamoje atkarpoje visiškai paleido vadeles ir skirtumas išaugo iki triuškinančio.

Edmontono klubas iki šiol tik kartą buvo pralaimėjęs didesniu nei 11 taškų skirtumu – Niagaros „River Lions“ (10/5) ekipai nusileista 79:100.

M.Kačinas pakilęs nuo suolo per 11 minučių surinko 6 taškus (2/5 tritaškių), 2 atkovotus kamuolius ir 5 naudingumo balus.

Rezultatyviausiais „Stingers“ gretose buvo 18 taškų pelnęs Nickas Hornsby (3/4 tritaškių, 4 rez. perd.) ir 12 taškų pridėjęs Benas Krikke’as.

Nugalėtojams 25 taškus sumetė Jordy Tshimanga (11/13 dvitaškių, 13 atk. kam., 4 blokai), 16 – Stefanas Smithas (6 atk. kam., 7 rez. perd.), 13 – Kyleras Edwardsas (1/5 tritaškių), 12 – Mathieu Kamba (2/5 tritaškių, 8 atk. kam.).

Edmontono klubas išliko Vakarų konferencijos lyderiu, „Surge“ joje žengia ketvirti.

Artimiausią mačą „Stingers“ sužais liepos 13-ąją, svečiuodamiesi pas Skarboro „Shooting Stars“ (7/7).

„Ilgoji pertrauka“: Šeškus „M Basket“ ekipai, Jaručio statusas klube, kodėl „CBet“ pasirinko Šernių, o ne Eglinską, iš piršto laužti gandai, Maksvyčio laimėjimai ir Paryžiaus korta, Alexo Antetokounmpo atvykimo į Lietuvą detalės ir krepšinio pasaulio žmonių reakcija į kritiką