0

Lemiamu metu spurtavusi PAO išsivežė pergalę iš Madrido (17)

Vasario 29 d., 23:48
M.Lessortas žaidė solidų mačą (Euroleague.net)

Eurolygoje Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (17/10) komanda išvykoje 97:86 (18:24, 27:12, 22:25, 30:25) palaužė Madrido „Real“ (22/5) krepšininkus.

Mačo pirmajame kėlinyje Madrido klubas buvo įgijęs 9 taškų pranašumą (22:13), bet svečiai priartėjo dar iki ketvirčio pabaigos – 18:24.

Antrajame ketvirtyje PAO rengė spurtą ir veržėsi į priekį (25:24), o vėliau įgijo ir dviženklį pranašumą – 43:32. Ilsėtis graikų klubas išėjo pirmaudamas 45:36.

Po pertraukos „Real“ lygino rezultatą (50:50), o netrukus Guerschonas Yabusele jau išvedė šeimininkus į priekį – 52:50. Vis tik kėlinio pabaigą ir vėl sėkmingiau sužaidė Atėnų komanda – 67:61.

Ketvirtajame kėlinyje Madrido komanda net keliskart mažino atsilikimą iki minimalaus, bet į priekį nesiveržė. Lemiamo spurto metu Kostas Sloukas pelnė 8 taškus iš eilės ir sukūrė PAO pranašumą (83:74), kurį padėjo išlaikyti ir itin sėkmingas M.Grigonio žaidimas mačo pabaigoje – 97:86.

M.Grigonis per 19 minučių pelnė 11 taškų (0/1 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, po sykį suklydo bei buvo blokuotas, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 26 (33 naud. bal.), Kendrickas Nunnas 17 (7 rez. per.), Kostas Sloukas 16 (3/5 trit.), Marius Grigonis 11, Konstatinos Mitoglou 8 (9 atk. kam.).

„Real“: Guerschonas Yabusele 18 (5 atk. kam.), Džananas Musa 16, Fabienas Causeuras 13 (3/5 trit.), Mario Hezonja 12, Walteris Tavaresas 10, Facundo Campazzo 9 (7 rez. per.).