0
08-03, 22:00
0
0

Įspūdingu judesiu varžovą pargriovęs A.Marčiulionis iškopė į NCAA konferencijos finalą (19)

Kovo 12 d., 09:09
A.Marčiulionis buvo rezultatyvus (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) iškovojo Augusto Marčiulionio atstovaujamas „Saint Mary's Gaels“ universitetas, kuris 79:65 (33:26, 46:39) įveikė Santa Klaros „Broncos“ krepšininkus ir pateko į Vakarų pakrantės konferencijos finalą.

Finale lietuvio ekipa susitiks su Gonzagos „Bulldogs“ ir San Fransisko „Dons“ poros nugalėtoju.

A.Marčiulionis per 33 minutes surinko 13 taškų (6/8 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus, perimtą kamuolį, 2 klaidas ir 3 pražangas.

Lietuvis taip pat pasižymėjo įspūdingu epizodu, kuomet efektingu driblingo judesiu tiesiog pargriovė varžovą ir pelnė taškus.

A.Marčiulioniui talkino Alexas Ducasas, kuris pelnė 21 tašką, Masonas Forbesas pridėjo 18,  Aidanas Mahaney'us įmetė 10 taškų.

Pralaimėjusiems Carlosas Marshallas surinko 26 taškus, Christianas Hammondas pelnė 13.