0

Australijoje M.Rubštavičius surengė universalų pasirodymą (5)

Vasario 18 d., 09:12
M.Rubštavičius buvo arti dvigubo dublio

Pralaimėjimą Australijos krepšinio lygoje patyrė Manto Rubštavičiaus atstovaujamas „New Zealand Breakers“ (13/15) klubas, kuris išvykoje 70:76 (14:17, 21:20, 12:21, 23:18) nusileido Adelaidės „36ers“ krepšininkams.

M.Rubštavičius pralaimėjusiems per 24 minutes surinko 8 taškus (2/2 dvit., 1/6 trit., 1/1 baud.), 7 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, bloką, perimtą kamuolį, 5 pražangas, 3 išprovokuotas pražangas, 3 išprovokuotas pražangas ir 13 naudingumo balų.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Dejanas Vasiljevičius, 15 pridėjo Isaacas Humpriesas. Pralaimėjusiems 24 taškus surinko Parkeris Jacksonas-Cartwrightas, 14 – Willas Mcdowelas-White'as.

„Ilgoji pertrauka“: Kaukėno klaidos ir kompetencija, Lietuva elite su Maksvyčiu, „Ryto“ abonementai, „Lietkabelio“ likę darbai, 20-mečių pasirodymas ir perspektyvos, žurnalistinė etika dėl situacijos Puerto Rike ir LKL klubų pinigai iš generalinių rėmėjų

Gairės: rubštavičius