0

Australijoje – iš aikštės išvarytas M.Rubštavičius (16)

Vasario 28 d., 13:04
M.Rubštavičius mačą baigė anksčiau laiko

Australijos lygos įkrintamųjų rungtynėse „New Zealand Breakers“ ekipa su Mantu Rubštavičiumi 83:76 (15:22, 23:25, 22:13, 23:16) nugalėjo Sidnėjaus „Kings“ krepšininkus bei žengė į kitą etapą.

M.Rubštavičius per 18 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau prasižengė 5 kartus bei suklydo 1 sykį.

Trečiajame kėlinyje gynėjas buvo išvarytas iš aikštelės, kai gavo techninę pražangą, o netrukus jam teisėjai skyrė ir nesportinę. Pastaroji nuobauda skirta už tai, kad alkūne trinktelėjo varžovui.

„Kings“: Jaylenas Adamsas 18 (3/10 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kld.), DJ Hoggas 17 (3/5 dvit., 3/5 trit., 4 kld.), Jordanas Hunteris (4/6 dvit., 7 atk. kam.) ir Kouatas Noi (1/5 trit.) po 10.

„New Zealand Breakers“: Parkeris Jacksonas- Cartwrightas 34 (7/15 dvit., 4/7 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.), Zylanas Cheathamas 18 (7/8 dvit., 4 atk. kam.), Willas McDowellas-White‘as 11 (3/5 dvit., 5 rez. perd.).

Gairės: rubštavičius