Arizonos lietuviai laimėjo paskutinį konferencijos sezoną (3)

Kovo 8 d., 10:52
M.Krivas ir P.Murauskas švenčia pirmąją vietą

Nacionalinėje koledžų atletų asociacijoje (NCAA) visiškai priartėjo reguliariojo sezono pabaiga.

Arizonos universiteto „Wildcats“ (24/6) išvykoje 88:65 (44:27, 44:38) sutriuškino Kalifornijos universiteto Los Andžele (UCLA) „Bruins“ (14/16).

Penktąjį reitingą lygoje išlaikantys „Wildcats“ šia pergale užsitikrino pirmąją vietą „Pac-12“ konferencijos reguliariajame sezone. Sezone jiems liko vienintelis mačas, po jo – konferencijos atkrintamosios ir kova dėl NCAA trofėjaus.

Tai bus paskutinis kartas, kai komandos varžysis dėl „Pac-12“ trofėjaus. Konferencijos atstovai nerado norimos sumos susitarimo su transliuotojais, tad komandos nusprendė skirstysis po kitas konferencijas, kur uždirbs daugiau. Arizonos ekipa pasuks į „Big 12“ konferenciją, kurioje netrūks pajėgių varžovų iš Kanzaso, Hjustono, Oklahomos ir Sinsinačio.

Motiejus Krivas per 20 minučių taškų nepelnė (0/1 baudos metimo), atkovojo 6 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Paulius Murauskas per 5 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/2 tritaškių) ir atkovotą kamuolį.

Į pergalę „Wildcats“ vedė 18 taškų pelnęs K.J.Lewisas (5 atk. kam.), 17 pridėjo Calebas Love’as, šeimininkams 20 taškų surinko serbas Lazaras Stefanovičius, 10 – turkas Ademas Bona.

Manhatano universiteto „Jaspers“ (7/21) namie 77:60 (36:29, 41:31) nugalėjo Ionos universiteto „Gaels“ (14/16).

Rokas Jocys ant parketo praleido vos minutę, per kurią spėjo pramesti tritaškį ir kartą suklysti.

Lietuvio komandai 20 taškų surinko Shaquilas Benderis (4/6 tritaškių, 8 atk. kam., 5 rez. perd.), varžovams 13 taškų pelnė Jeremiah Quigley (4 rez. perd.).