0
08-03, 22:00
0
0

Nuo pradžių kontrolę laikiusi „Real“ atlaikė „Olympiacos“ šturmą ir žengė į Eurolygos finalą (123) FOTOGALERIJA

Gegužės 24 d., 21:30
„Real“ vėl sieks titulo (Scanpix nuotr.)

Madrido „Real“ komanda užtikrintai pradėjo rungtynes ir taip padėjo pagrindus pergalei.

Nepaisant to, kad Pirėjo „Olympiacos“ atsigavo po didžiosios pertraukos, pusfinalyje „Real“ 87:76 (28:10, 28:27, 15:21, 16:18) nukovė graikus bei žengė į Eurolygos finalą.

Finale „Real“ jau laukė Atėnų „Panathinaikos“.

Ignas Brazdeikis nebuvo registruotas OLY sudėtyje.

Nors po Aleco Peterso tritaškio „Olympiacos“ pirmavo 6:5, Mario Hezonja pradėjo tritaškių seriją ir pataikęs tris metimus augino „Real“ pranašumą iki aštuonių – 14:6. Facundo Campazzo ir Džanano Musos metimai augino skirtumą iki dviženklio (19:8), tuo tarpu „Olympiacos“ puolimas strigo. Po pirmo kėlinio „Real“ dominavo – 28:10.

Antrojo kėlinio pradžioje OLY dar surinko kelis taškus (15:28), bet netrukus krito į duobę. „Real“ įgijo jau triuškinamą pranašumą po Vincento Poirier metimo (38:18), o skirtumas tik augo. Chusas Mateo gavo techninę pražangą, bet emocijos nieko nekeitė. „Real“ po pirmos mačo dalies pirmavo 56:37.

Nors situacija buvo sudėtinga, „Olympiacos“ grįžo į kovą. Alecas Petersas ir Thomasas Walkupas sėkmingai pradėjo trečią kėlinį (43:56), tačiau Dž.Musa varžovų optimizmą tirpdė. Galiausiai pats A.Petersas savo pastangomis rėžė atsilikimą iki dešimties (56:66), versdamas Ch.Mateo prašyti pasitarimo. Tik V.Poirier metimas su pražanga stabilizavo „Real“ padėtį – 71:58.

Labai reikšmingą tritaškį paleido Nigelas Williamsas-Gosas, taip išlaikydamas OLY artimoje kovoje – 67:76. Maža to, netrukus jis pelnė dar du taškus – 69:77. Baudas realizavo W.Tavaresas, du taškus pridėjo ir Sergio Rodriguezas, tad „Real“ vėl jautėsi tvirčiau. Liko 3 minutės, skirtumas vis dar buvo dviženklis (82:72), o Dž.Musa naikino paskutines OLY viltis – 87:73.

„Real“: Džananas Musa 20, Mario Hezonja 12 (3/11 trit., 6 atk. kam., 9 n.b.), Vincentas Poirier ir Guerschonas Yabusele – po 11, Walteris Tavaresas ir Sergio Llullas – po 9, <..> Facundo Campazzo 3 (9 rez. perd.).

„Olympiacos“: Alecas Petersas 23 (10 atk. kam., 5/6 trit.), Shaquille‘as McKissicas 17, Nigelas Williamsas-Gossas 15, Isaiah Canaanas 7.

Gairės: real, olympiacos