0
08-03, 22:00
0
0

41 naudingumo balą surinkusio A.Drungilo žaidimo „Ulikool“ klubo pergalei neužteko (2) M.Mažeika paliko komandą

Spalio 20 d., 21:35
A.Drungilas buvo rezultatyviausias savo ekipoje

Pralaimėjimą Latvijos–Estijos krepšinio lygoje patyrė du lietuvius turintis Tartu „Ulikool“ (1/3) klubas išvykoje 77:85 (21:24, 16:23, 20:15, 20:23) nusileidęs Pernu „Parnu“ ekipai.

Rezultatyviausiai „Ulikool“ ekipoje žaidė Adomas Drungilas, kuris per 38 minutes pelnė 21 tašką (4/7 dvit., 3/5 trit., 4/6 baud. met.), atkovojo net 17 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir surinko 41 naudingumo balą.

Grantas Vasiliauskas per 18 minučių įmetė 6 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit., 1/4 baud. met.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 2 naudingumo balus.

„Ulikool“ klube rezultatyvumu dar išsiskyrė 18 taškų pelnęs Kregoras Hermetas bei 14 (2/2 trit.) pridėjęs Robinas Kiva.

Nugalėtojams 17 taškų įmetė Lauris Blausas (7 atk. kam., 21 naud. bal.), po 16 surinko Ernestas Kalve (9 atk. kam.) ir Jeremiah Paige‘as.

Su „Ulikool“ vieno mėnesio kontraktą turėjęs Martynas Mažeika sutarties nepratęsė ir estų komandoje neberungtyniauja.