Palanku „Žalgiriui“: galingas „Virtus“ triumfavo prieš „Valencia“

(11)
Vasario 29 d. 23:32
Bolonijos ekipa triumfavo (nuotr. „Twitter“)

Pergalę Eurolygoje iškovojo Bolonijos „Virtus“ (17/10) ekipa, kuri namuose 87:74 (18:20, 26:12, 21:25, 22:17) įveikė Valensijos „Valencia“ (13/14) krepšininkus.

Po šios pergalės „Virtus“ vėl pakilo į ketvirtąją Eurolygos vietą, aplenkdamas Monako „AS Monaco“ (16/10).

Šis „Valencia“ pralaimėjimas palankus Kauno „Žalgiriui“ (11/15), kuris yra tryliktoje vietoje ir kovoja dėl įkrintamųjų. Tuo metu Valensijos ekipa su 13 pergalių ir 14 pralaimėjimų žengia dešimtoje vietoje, kuri būtent ir garantuoja vietą įkrintamosiose.

Esminis lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kuomet „Virtus“ spurtavo 26:12 ir po Marco Belinelli baudų susikrovė 12 taškų pranašumą (44:32).

„Valencia“ dar laikėsi rungtynėse iki ketvirtojo kėlinio vidurio (67:76), tačiau M.Belinelli įmetė baudą po techninės pražangos, Bolonijos ekipa sumetė 3 dvitaškius ir įšaldė rungtynes (84:69).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė M.Belinelli, kuris per 23 minutes surinko 16 taškų (2/5 dvit., 2/4 trit., 6/6 baud.).

Vos 6 minutes sužaidęs Tornike Shengelia dar pirmajame kėlinyje patyrė kojos traumą.

Pralaimėjusiems per 22,5 minutes 22 taškus pelnė Chrisas Jonesas (5/7 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.).

„Virtus“: Marco Belinelli 16 (6/6 baud., 5 išpr. praž.), Jordanas Mickey 14 (7 atk. kam.), Isaia Cordinier 12. Iffe Lundbergas 11, Alessandro Pajola 9.

„Valencia“: Chrisas Jonesas 20 (5/7 dvit.), Semi Ojeleye (6 atk. kam.) ir Brandonas Daviesas po 9, Jaime Pradilla 8.