J.Valančiūnas buvo ryškus, o „Pelicans“ pakartojo klubo visų laikų rekordą

(1)
Kovo 2 d. 08:36
J.Valančiūnas žaidė solidžiai (Scanpix nuotr.)

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (36/25) ekipa, kuri namuose 129:102 (48:26, 29:30, 31:16, 21:30) įveikė Indianos „Pacers“ (34/27) krepšininkus.

J.Valančiūnas per 25,5 minutės surinko 15 taškų (6/10 dvit., 1/1 trit.), 9 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas, 2 blokus ir 2 pražangas.

Pamatus pergalei Naujojo Orleano ekipa pasiklojo dar pirmajame kėlinyje, kurį sužaidė įspūdingai, laimėjo 48:26 ir susikrovė 22 taškų pranašumą.

48 taškai per kėlinį yra „Pelicans“ rekordas, kurį klubas šiame mače pakartojo.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Brandonas Ingramas, kuris per 30,5 minutės surinko 34 taškus (12/19 dvit., 1/2 trit., 7/9 baud.), 8 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Nė vieno taško per 23 minutes nepelnė NBA žvaigždė Tyrese'as Haliburtonas, kuris prametė visus 7 metimus iš žaidimo.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Trey'us Murphy 28 (6/12 trit., 7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 15 (6/10 dvit., 9 atk. kam.), C.J.McCollumas 14.

„Pacers“: Isaiah Jacksonas (11 atk. kam.) ir Bennedictas Mathurinas po 13, Pascalis Siakamas ir Mylesas Turneris (5 atk. kam.) po 12 Andrew Nembhardas 10.